573 112 101 Bezpieczne płatności Gwarancja satysfakcji Gwarancja jakości

Ciepło coraz cieplej - elektryczne koce rozgrzewające

0

Rozgrzej się!

Koc elektryczny - miękki, przyjemny w dotyku, który po podłączeniu do prądu, stanowi niezastąpione źródło ciepła:)

Większość producentów kocy elektrycznych daje możliwość regulowania temperatury, co sprawia, że mają one wiele zastosowań i może z nich korzystać nawet cała rodzina, nawet o bardzo zróżnicowanych upodobaniach.

Na zdrowie!

Często myślimy, że koc elektryczny jest przeznaczony dla osób starszych, by wygrzewać ich schorowane kości i zniszczone reumatyzmem stawy. To wszystko oczywiście prawda! Koc elektryczny u osób starszych jest niezastąpioną pomocą! Ale koc elektryczny jest doskonałym gadżetem także dla osób w kwiecie wieku, bo przecież i takim zdarzają się przeziębienia, czy inne choroby, podczas których wszyscy wkoło doradzają: „wygrzej się”. Łatwo mówić, trudniej zrobić, gdy dreszcze nie przechodzą! W takich sytuacjach właśnie warto skorzystać z koca elektrycznego!

Zamiast SPA

Koca możemy używać nie tylko jako okrycia, ale także jako podkładu rozłożonego pod prześcieradłem. Wykorzystując koc w ten sposób, podczas snu na nasze plecy cały czas będzie oddziaływać ciepło, które sprawi, że poprawia się krążenie, zmęczone mięśnie rozluźnią się, ograniczając nerwobóle, stany przemęczenia, a efekty kosmetycznej pielęgnacji skóry zostaną wzmocnione wyższą temperaturą, bowiem rozgrzana skóra znacznie lepiej chłonie nałożone kosmetyki.

Dla codziennego komfortu

Koc elektryczny jest gadżetem docenianym przez zmarzluchy, ale pierwotnym zamysłem producentów było oczywiście stworzenie produktu dla osób z problemami krążeniowymi, ograniczeniami ruchu, niepełnosprawnych ruchowo, w podeszłym wieku. Tacy pacjenci bardzo często są niedogrzani, a odczucie przemarzania dokucza im znacznie częściej niż zdrowym i młodym, nawet kiedy temperatury nie są aż tak niskie. Stąd koc elektryczny pod choinką jest bardzo często znajdowanym przez seniorów prezentem :)

Na wypadek awarii ogrzewania :)

O tym, jak dobrze mieć babcię, posiadaczkę koca elektrycznego przekonał się już niejeden odbiorca ciepła systemowego i nie raz pędził do babci, po tym, jak ktoś w elektrociepłowni przykręcił kurek :) Oczywiście my nie życzymy Wam awarii ogrzewania, ale szczerze zachęcamy do wpisania koca na listę pomysłów na prezenty świąteczne!

Alternatywą dla kocy elektrycznych są poduszki rozgrzewające i peleryny rozgrzewające, które działają dokładnie na tej samej zasadzie, tylko ich powierzchnia sprawia, że mają znacznie mniejszy zakres zastosowania: grzanie stóp, lędźwi, dłoni.

Zasada działania kocy i poduszek jest taka sama. Mają one wszyte specjalne membrany elektryczne, wytwarzające i rozprowadzające ciepło.
Używając koca, należy pamiętać, że jest to urządzenie elektryczne, dlatego koc należy kupić z pewnego źródła, wybrać produkt posiadający certyfikaty bezpieczeństwa i bezwzględnie stosować zalecenia producenta dotyczące użytkowania i konserwacji produktu.

Dużo ciepła życzymy!!! :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Szablon Shoper Modern™ Reseller Shoper GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl