573 112 101 Bezpieczne płatności Gwarancja satysfakcji Gwarancja jakości

Wózek inwalidzki stanowi chyba jeden z najlepiej rozpoznawalnych sprzętów medycznych. Umożliwia on nie tylko przemieszczanie się ale także można w nim wygodnie spędzać czas w ciągu dnia, posiadamy wózki toaletowe i przeznaczone do wygodnego mycia osoby chorej pod prysznicem.

Wózek inwalidzki najczęściej kojarzymy z paraplegią, czyli chorobą uniemożliwiającą chodzenie np. na wskutek przerwania ciągłości rdzenia kręgowego. Wózki jednak doskonale sprawdzają się także u osób chodzących ale mających problem z przemieszczaniem się na większe odległości, a w szczególności dla seniorów. Istnieją także specjalne wózki dla osób leżących, które są wygodną i praktyczną alternatywą dla spędzania czasy w łóżku i doskonałym sposobem do przemieszczania się. Wózki specjalne zapewniają stabilizację np. głowy czy tułowia, a także rozkładają się do pozycji leżącej. Aktywne osoby znajdą w naszej ofercie specjalne, super lekkie wózki na sztywnej ramie, a osoby nie mogące przemieszczać się na wózku samodzielnie na pewno docenią zalety wózka elektrycznego. Specjalny wózek XL na podwójnym krzyżaku odpowiedni jest dla osób o bardzo dużej wadze. 

 

Większość wózków w naszej ofercie jest składana dzięki krzyżakowi schowanemu pod siedziskiem. Dzięki niemu wózek można wygodnie przechowywać w domu ale także transportować na przykład w bagażniku samochodu. Składane oparcie dodatkowo zmniejsza rozmiar złożonego wózka ale także zwiększa swobodę ruchu, umożliwiając np. wygodne założenie kurtki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego wózka, szczególnie gdy robimy to pierwszy raz, nie jest rzeczą prosta. Dlatego oferujemy każdemu nieodpłatne, profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

do góry
Szablon Shoper Modern™ Reseller Shoper GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl