573 112 101 Bezpieczne płatności Gwarancja satysfakcji Gwarancja jakości

Wózki toaletowe są niezmiernie praktycznym akcesorium przy osobie obłożnie chorej. Pozwalają na wygodny transport takiej osoby do toalety i korzystanie z niej bez schodzenia z wózka. Można z niego także korzystać bezpośrednio przy łóżku. Bardzo popularne w domach opieki z uwagi na wyższy o możliwy do regulacji punk siedzenia.

Wózki Toaletowe

Wózki toaletowe to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mogą samodzielnie przejść do toalety, lub taki przemarsz może stać się  niebezpieczny. Zastosowanie takiego wózka pozwoli na skorzystanie z toalety bezpośrednio przy łóżku w pełni bezpieczny sposób. Kółka zainstalowane w nóżkach pozwalają na przyciągnięcie do łóżka i  zablokowanie wózka podczas korzystania. Co ciekawe, budowa takiego wózka pozwoli na zabranie potrzebującego i przewiezienie go do toalety i najechanie wózkiem nad toaletę. Takie rozwiązanie jest mniej krępujące i zużywa mniej czasu na czynność fizjologiczną. Wózki toaletowe posiadają specjalne uchwyty po bokach, pozwalające na podparcie się podczas wstawania lub obsługi higienicznej. Krzesło toaletowe

Krzesła i wózki toaletowe obsługują osoby do max wagi 150 kg. szerokość wózka i krzesła musisz sprawdzać każdorazowo w specyfikacji. Miejsce kontaktu dłoni na elemencie podparcia, jest wykonane z pianki ułatwiającej uchwyt i zwiększając bezpieczeństwo. Produkty te wykonane są z lekkich materiałów co sprawia, że manewrowanie nimi jest łatwiejsze bez obawy o bezpieczeństwo.

 

 

do góry
Szablon Shoper Modern™ Reseller Shoper GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl