573 112 101 Bezpieczne płatności Gwarancja satysfakcji Gwarancja jakości

Osoby chore i o ograniczonej sprawności  często są zmuszone spędzać w sypialni dużą część swojego dnia, dlatego tak ważne aby ta przestrzeń pozostała dla nich bezpieczna i komfortowa. Podstawowym sprzętem w jaki warto zainwestować jest specjalne łóżko medyczne, które umożliwi nie tylko wygodne spędzanie czasu z pozycji leżącej ale dzięki wyposażeniu w podnoszony zagłówek i część poświęconą na nogi możliwa jest częściowa pionizacja. Łóżka takie zabezpieczają przed spadnięciem z łóżka dzięki podnoszonym bokom ale także są łatwiejsze do wstawania lub przesiadania się na wózek inwalidzki. Łóżka występują w wersji manualnej oraz regulowanej elektrycznie, przy wykorzystaniu siłowników.

Niezbędnym wyposażeniem łóżka jest także wygodny materac medyczny, który przede wszystkim zapobiega powstawaniu odleżyn ale także zapewnia wymagany komfort pacjenta i możliwość utrzymania higieny. Pomocne są także podkłady medyczne, poduszki, kliny i wałki. 

Komfort podniesie także specjalny stolik przystosowany do korzystania przy łóżku. Z jego pomocą można na przykład w wygodnie zjeść posiłek w łóżku. Polecamy także wózki toaletowe i transportowe, oraz wygodne fotele w których można spędzać czas w ciągu dnia. 

do góry
Szablon Shoper Modern™ Reseller Shoper GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl