573 112 101 Bezpieczne płatności Gwarancja satysfakcji Gwarancja jakości

Pomoce codzienne.

Wiele pozornie prostych, codziennych czynności może stanowić spore wyzwanie dla osób z ograniczoną sprawnością. Problemy z koordynacją ruchową, ograniczoną ruchomość, brak siły czy słaby wzrok sprawiają, że tracimy samodzielność i jesteśmy zdani na pomoc innych.

W ofercie sklepu pomocemedyczne.pl znajdziecie Państwo szereg staranie wyselekcjonowanych przez nas produktów medycznych, które będą pomocą w codziennych czynnościach takich jak ubieranie się, gotowanie, czytanie, oglądanie telewizji, szycie i wiele innych. Produkty te przeznaczone są nie tylko dla osób niepełnosprawnych, korzystających z wózków inwalidzkich czy seniorów ale wiele z nich może stanowić praktyczną pomoc dla każdego.

W tej kategorii polecamy szczególnie przybory pomagające w umyciu głowy, utrzymaniu czystego powietrza, różnego rodzaju olejki pielęgnacyjne czy produkty wspierające fizjoterapię. W swoim asortymencie posiadamy również produkty dla dzieci. Pomiar temperatury, zastosowanie inhalacji czy wybór edukacyjnej zabawki nie będzie już problemem. Zobacz asortyment do utrzymania higieny jamy ustnej czy plasterki na ranę.

Dbamy o aktualizacje oferty. Codziennie uwzględniamy oczekiwania klientów i nieustannie szukamy nowych produktów do naszego sklepu. Cała lista produktów w sklepie Pomocemedyczne.pl nie jest zakończona. Jeśli chciałbyś nam opowiedzieć, jakiego produktu poszukujesz, skontaktuj się z nami poprzez email.

do góry
Szablon Shoper Modern™ Reseller Shoper GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl