573 112 101 Bezpieczne płatności Gwarancja satysfakcji Gwarancja jakości

Poduszki i koce rozgrzewające to nieodzowny element do podniesienia temperatury ciała w chłodne dni. Znakomicie nadają się w pracy terapeutycznej z napiętymi i zmęczonymi mięśniami, sztywnymi stawami, chorobą reumatoidalną. Możemy również okryć się w chłodniejsze dni, kiedy czujemy dreszcze i początki przeziębienia.

Zastosowanie: Zesztywniałe mięśnie i stawy, długo trwające fazy leczenia urazów stawów, przeziębienia i gorączka, dla osób jeżdżących na wózkach, gdy potrzebne jest szybkie podgrzanie nóg po spacerze., choroby reumatyczne.

BEURER HK 25 Poduszka elektryczna BEURER HK 25 Poduszka elektryczna
Producent: Beurer
Cena: 134,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Poduszki i koce rozgrzewające.

Poduszki i koce rozgrzewające to nieodzowny element do miejscowego lub całościowego podniesienia temperatury w naszym ciele. wykonane zazwyczaj z miękkiego materiału produktu są miłe w dotyku i bardzo przyjemne podczas używania. Zainstalowane w nich bezpieczne siatki grzewcze, bardzo powoli acz skutecznie, podnoszą temperaturę zgodnie ze wskazaniem na regulatorze. Bardzo dobrze sprawdzają się do podgrzania prześcieradła i kołdry przed snem, pomagając dzieciom zasnąć. Termoterapia przy pomocy poduszki i koców termicznych bardzo dobrze sprawia się w procesie rehabilitacji i odnowy biologicznej. Działanie ciepła na tkanki ma zbawienny wpływ, podnosząc temperaturę, zwiększając przepływ krwi wraz z odprowadzeniem substancji przemiany materii. Ciepło sprzyja również poprawie utlenienia tkanek oraz zmiany ich elastyczności. Dlatego stosowanie koców oraz poduszek rozgrzewających doceniają pacjenci chorujący na reumatyczne i choroby w których konsekwencją jej postępu jest zesztywnienie stawów, mięśni i ścięgien.  Poduszki i koce rozgrzewające posiadają regulator temperatury pozwalający dopasować ją praktycznie dla każdego. Małe dziecko czy starsza osoba wyreguluje sobie temperaturę zgodną z jej upodobaniem. Wskazaniami do zastosowania koców i poduszek rozgrzewających są stany długo trwające obrzęków, RZS, ZZSK. Przeciążenia mięśni, objawiające się tzw. ,,zakwaszeniem" bardzo dobrze reagują na zastosowanie takiego ciepła. Należy jednak pamiętać, że nie wolno stosować takiego rozgrzewania przy: świeżych urazach i kontuzjach, zespół Raynauda, zespół Sudecka, zmiany skórne, osłabienie, odmrożenie, nadwrażliwość na zimno, zapalenie miedniczek nerkowych, hemoglobinuria i inne.

Od strony fizjoterapii: Zastosowanie ciepła z koca rozgrzewającego bardzo pomaga podczas rehabilitacji dzieci ze spastyką różnego pochodzenia. Po przyjściu zimą do gabinetu fizjoterapii 5-10 min otulenie rozgrzewającym kocem dziecka, pozwoli na rozluźnienie mięśni i zwiększenie zasięgów ruchowych.  

do góry
Szablon Shoper Modern™ Reseller Shoper GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl