573 112 101 Bezpieczne płatności Gwarancja satysfakcji Gwarancja jakości
BEURER HK 25 Poduszka elektryczna BEURER HK 25 Poduszka elektryczna
Producent: Beurer
Cena: 134,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Poduszki i materace medyczne

zapewniają odpowiedni komfort ale także spełniają ważną rolę w zapobieganiu odleżynom i odparzeniom. Dobry materac powinien być wygodny, łatwy w utrzymaniu higieny, zapewniać odpowiednią wentylacje dla skóry oraz równomiernie rozkładać nacisk ciała. Dla osób o ograniczonej ruchomości oferujemy także materace pneumatyczne, które dodatkowo masują i cyklicznie odciążają dany fragment ciała. 

Poduszki i materace medyczne należą do grupy produktów pozwalających na poprawę komfortu siedzenia, leżenia oraz wygody poruszania się. Stworzone dla osób wymagających większej dbałości o skórę stworzone zostały z materiałów obojętnych dla skóry lecz nieobojętnych dla bakterii i wirusów. Skład poduszek i materacy może być różny. Zaczynając od składu naturalnego, łuski gryczane czy ryż do bardzie zaawansowanych mieszanej chemicznych pozwalających uzyskać sprężystość i wytrzymałość. W skład takich pianek niejednokrotnie zostają dodane elementarne drobinki srebra czyniąc powierzchnię bakteriobójczą. Poduszki i materace można dzielić ze względu na funkcję do jakich zostały przeznaczone. Materace i poduszki odciążające mają za zadanie równolegle rozłożyć ciężar nacisku tak, aby np: kręgosłup nie ulegał deformacji podczas leżenia. Poszczególne elementy materaca wyposażone są w twardsze lub miękkie części odpowiadające potrzebie wypchnięcia lub opuszczenia części ciała. Poduszki i materace pompowane, to produkty do walki z odleżynami. W zależności od wielkości i zaawansowania odleżyn poduszki materace mogą być częściowe lub w całości. Pozostałe poduszki jak np, żelowe to grupa poduszek w którym materiałem odciążeniowm jest żel.  obejmuje od największą możliwą powierzchnię kontaktu ze skórą powodując jej odciążenie.

Dobra poduszka medyczna oraz materac zapewni zdrowy sen, bez porannego bólu głowy czy kręgosłupa. Posiadamy w ofercie sklepu pomocemedyczne.pl także szeroką gamę poduszek przeciwodleżynowych do siedzenia na wózku lub fotelu. 

Zapewniamy nieodpłatne wsparcie fizjoterapeuty w doborze poduszek i materacy. 

 

do góry
Szablon Shoper Modern™ Reseller Shoper GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl