573 112 101 Bezpieczne płatności Gwarancja satysfakcji Gwarancja jakości

Produkty do ćwiczeń dla kończyn górnych poprawiają ukrwienie kończyn, podnoszą temperaturę. Zwiększają utlenienie komórek i poprawiają sprawność manualną oraz chwytną dłoni. Zalecane podczas rekonwalescencji oddechowej oraz po długotrwałym leżeniu w szpitalu. naszym celem jest dobranie tak produktów, które będą mogły zadowolić każdą osobą odwiedzającą tą kategorię. Staramy się aby były w jak najlepszej cenie oraz jakości. 

Ćwiczenia kończyn górnych - usprawniają czynności życiowe człowieka. 

Poprawiają pracę manualna palców, dłoni i nadgarstków. Ten ruch służy nam do przygotowania posiłków. Trzymania łyżki czy napisania podstawowego pisma czy listu.  Chwycenie kubka z kawą wymaga koordynacji ok 50 mięśni całej ręki i obręczy barkowej. Musimy pamiętać, że wykonywanie ćwiczeń kończyn górnych uruchamia także mięśnie pozostałe( tułów i nogi)pełniąc funkcje kompensacyjne i stabilizujące,

 

Ćwiczenia fizyczne

poprawiają sprawność układu nerwowego, bardzo przydatnego podczas rekcji obronnych, przed upadkiem, poślizgiem czy uderzeniem. Zalecane przez całe życie w szczególności dla osób młodych w walce o prawidłową postawę ciała. Wymagane u osób starszych w celu zachowania dobrej kondycji.

Asortyment urządzeń i przyborów do ćwiczeń został tak stworzone, aby utrzymywały lub rozwijały masę mięśniową, poprawiały siłę. Niejednokrotnie pozwalają na trening rozciągający i trening koordynacji.  Ćwiczenia takie pośrednio wpływają na poprawę funkcji oddechowej oraz układu krążenia. W lekkiej postaci zalecane jako ćwiczenia poranne, dalsze, jako wspomaganie pionizacji oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe. Bardzo dobrze wpływają na pracę serca i płuc.

 

do góry
Szablon Shoper Modern™ Reseller Shoper GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl